e-girlparea
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
e-girlparea

Η καλυτερη κοριτσιστικη παρεα μεσα σε αυτο το φορουμ!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Μια νεα μου στορυ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mizzkaterinoula
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : 1o συνεφο διπλα στο παραδεισο

Μια νεα μου στορυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια νεα μου στορυ   Μια νεα μου στορυ EmptyΔευ Αυγ 17, 2009 9:48 pm

Δεν εχω βρει τιτλο αλλα αποφασισα να γραψω μια νεα ιστορια...δεν ειναι κατι τρομερο και μπορει να βγει βλακεια αλλα θα προσπαθησω
Λοιπον ξεκιναω...και καλη μου επιτυχια


Πριν απο χρονια 2 οικογενεις που δεν γνωριζονταν αποφασισαννα μετακομισουν για οικονομικους λογους στο Λονδινο. Οι οικογενειες βεβαι ηταν ελληνικης καταγωγης.

Η μια οικογενεια λεγοταν Λαμπροπουλου και αποτελουνταν απο 4 μελη. Τον πατερα, 2 κορες και εναν γιο. Η οικογενεια ειχε στερηθει πολυ νωρις την μητερα αφου πεθανε σε ενα τροχαιο δυστυχημα. Ο θανατος της ηταν μεγαλο πληγμα για τον πατερα αλλα και για την δευτερη κορη που ηταν μεσα στο αυτοκινητο την ωρα του δυστυχηματος καθως ειχε και μια πολυ καλη σχεση με την μητερα της. Την λατρευε οσο τιποτε αλλο στον κοσμο. Τον πατερα τον λεγανε Δημητρη δημοσιογραφος σε μια τοπικη εφημεριδα, την μεγαλη κορη που μολις ειχε μπει στο κολλεγιο για να σπουδασει σχεδιαστρια μοδας(ηταν 18 χρονων) την λεγαν Αριαδνη αλλα την φωναζαν Αρια, την δευτερη κορη που την λεγαν Χλοη θα πηγαινε Α Λυκειου. Ηταν κατα καποιον τροπο ενα αγοροκοριτσο, θυμιζε απιστευτα την μητερα της(κι αυτος ηταν ο λογος που δν ειχε πολυ καλες σχεσεις με τον πατερα τ...ποναγε οταν την εβλεπε). Ετσι ειχε βρει την χαρα στη φυση, σκαρφαλωνε στα δεντρα, κολυμπαγε σε ποταμια και οτι αλλο θα εκανε ενα αγριμι, ετσι την φωναζε η αδερφη της που οπως ξεχασα να πω ηταν μανιακη με τη μοδα και λιγο ψωναρα. Το τριτο μελος της οικογενειας ηταν ο Πανος. ηταν ακομα στο δημοτικο, μολις 9 χρονων...την μητερα του δεν την θυμοταν καθολου μιας και ηταν μολις λιγων μηνων οταν πεθανε.

Η δευτερη οικογενεια λεγοταν Παπαδακη και αποτελονταν απο 4 μελη κι αυτη. Τους δυο γονεις, και τα 2 παιδια(και τα δυο αγορια) Ο πατερας λεγοταν Λουκας και ηταν κι αυτος δημοσιογραφος στην ιδια εφημεριδα με τον Δημητρη Λαμπροπουλο. Η μητερα, Ρεβεκα, ηταν φωτορεπορτερ...τραβαγε διαφορες φωτογραφιες( οχι διασημων...δεν ηταν παπαρατσι) και εγραφε αρθρα πανω σε αυτες και τις πυλαγε σε περιοδικα, εφημεριδες. Ειχε γραψει και ενα βιβλιο για τα ζωα της φυσης αλλα υπογραφε ως Ρεβ Παπα(η Χλοη λατρευε το βιβλιο της). Ο πρωτος γιος ηταν στο πρωτο ετος της γυμναστικης ακαδημιας.(που παρεμπιπτοντως ηταν διπλα στη σχολη της Αρια Wink ) Ο δευτερος γιος λεγοταν Μανος. Θα πηγαινε κι αυτος Α΄Λυκειου και λατρευε το ποδοσφαιρο, τισ βολτες με το ποδοσφαιρο και να διαβαζει στο δασος



Αυτα σαν προλογος
Πειτε μου τηην γνωμη σας και συνεχιζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://e-girlparea.forumgreek.com
 
Μια νεα μου στορυ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
e-girlparea :: Οι δημιουργιες μας :: Οι ιστοριες μας-
Μετάβαση σε: